O Nas

RP CONSULTING działa na rynku od 2006 roku i zajmuje się konsultingiem biznesowym ukierunkowanym na sektor MŚP. Nasza oferta obejmuje usługi doradcze związane z rozwojem biznesu oraz pozyskiwaniem dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Nasze specjalizacje

 • Doradztwo w zakresie Funduszy Europejskich – dobór programów, weryfikacja kwalifikowalności podmiotów, pozyskiwanie dofinansowania, rozliczanie dotacji, kompleksowa obsługa projektów. Tematyka obsługiwanych dotacji:
  • rozwój eksportu
  • cyfryzacja
  • technologie informacyjno-komunikacyjne (TiK)
  • innowacje produktowe, procesowe i wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • inwestycje w podniesienie konkurencyjności

Historia działalności

Świadczenie usług w zakresie pozyskiwania dofinansowania z Funduszy Europejskich rozpoczęliśmy już w perspektywie finansowej 2007-2013. Od 2009 roku wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze działania 6.1 Paszport do Eksportu, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, zarówno jeśli chodzi o dokumenty aplikacyjne  (Plan Rozwoju Eksportu i wniosek o dofinansowanie), jak również usługi pro eksportowe, ukierunkowane na wdrożenie strategii internacjonalizacji, w tym bieżące monitorowanie i prowadzenie projektów, rozliczanie przyznanego dofinansowania oraz współpracę w zakresie wyszukiwania partnerów handlowych i wykonywanie badań marketingowych rynków zagranicznych.

W perspektywie finansowej 2014-2020 zajmowaliśmy się m.in. obsługą Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR) oraz wybranych Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO), w szczególności w zakresie projektów ukierunkowanych na internacjonalizację, ale także w kontekście rozwoju konkurencyjności MŚP poprzez cyfryzację, TiK, innowacje produktowe oraz inwestycje. Nasze usługi koncentrowały się na pozyskiwaniu dofinansowania, prowadzeniu projektów, rozliczaniu dotacji, przeprowadzaniu procedury zamówień w Bazie Konkurencyjności oraz przygotowaniu wymaganych dokumentów, jak np. strategie internacjonalizacji.

Aktualnie planujemy działania związane z nową perspektywą finansową – Fundusze Europejskie 2021-2027.

Obok tematyki dotyczącej Funduszy Europejskich świadczymy usługi doradztwa biznesowego. Opracowujemy dokumenty strategiczne, przygotowujemy raporty, prowadzimy analizy rynku i konkurencji, współpracujemy z klientami w zakresie działań marketingowych i rozwoju biznesu, a także outsourcingu sprzedaży B2B.

👉 Zobacz z kim współpracujemypoznaj nasze realizacje i sprawdź referencje !

Informacje w mediach

Zapraszamy do współpracy

Dowiedz się więcej !

👉 Zapytaj o dotacje i doradztwo biznesowe

To także może Cię zainteresować

Podziel się - udostępnij
Print this page
Print
Email this to someone
email
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin